Hoşgeldiniz Rota Harita & Mühendislik

08:00 - 18.30

+90 0541 464 5593

Pazartesi - Cumartesi

08:00 - 18.30

Erbaa’da 6 Büyük Köprü İnşaatı

Erbaa ’da 6 Büyük Köprü

     İlçe merkezinden geçen ve merkez mahalleleri ikiye ayıran İmbat Çayı üzerinde 6 yeni köprü yapımı için çalışmalar başladı.

     İlçe merkezinden geçen ve merkez mahalleleri ikiye ayıran İmbat Çayı üzerinde bu mahalleleri birleştirmek, birleştirirken gerek yaya gerekse trafik yoğunluğunu rahatlatmak ve nüfus yoğunluğunu da dikkate alarak ulaşımı kolaylaştırmak amacı ile Erek Mahallesi ile Kelkit Mahallesi arasında iki adet, Gazi Osman Paşa Mahallesi ile Yıldırım Beyazıt ve Ziya Gökalp Mahallesi arasında üç adet,Osman Gazi-Gündoğdu Mahalleleri ile Ziya Gökalp Mahallesi arasında bir adet olmak üzere toplamda 6 adet köprü inşaatına başlandı.

     Köprü Yapım çalışmalarında incelemelerde bulunan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl”İmbat Çayı’nın ikiye ayırdığı ilçemizde inşallah köprülerin yapımı ile birlikte vatandaşlarımız daha rahat bir şekilde şehir merkezine gelebilecekler. Yapılacak olan köprülerimizin 3 adeti kemer,üç adeti ise ön gerilmeli köprü, şehrimize 6 yeni köprünün kazandırılmasında başta Devlet Su İşleri 7.Bölge Müdürü Sayın Ahmet Ersin Gökçe, Devlet Su İşleri 72.Bölge Müdürü Sayın Ali Çetin Kaya ve ekibi olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Proje Galerisi

Daha Fazla Haritacılık Hizmetleri İçin Bizi Arayın

Sizi Arayalım

Bizi Arayın

  0541 464 5593

 

[email protected]

 

Cumhuriyet Mah. DR. Ziya Durmuş Cad.
            No: 1 Kat 2 
            Tokat/Erbaa

İletişime Geçin

Sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.

Telefon Numaramız

0541 464 5593